Fotograf ślubny

Ślub i wesele to bardzo ważna uroczystość, która na długo zostaje w pamięci. Jest to wyjątkowy czas, w którym spotyka się cała rodzina, aby świętować szczęście innych. Aby móc ja wspominać bez ograniczeń, para młoda decyduje się na wynajęcie fotografa, który uwieczni wszystkie wyjątkowe i pełne magii chwile na zdjęciach.

Dlaczego warto wynająć fotografa na ślub?

Dzień ślubu jest wyjątkowym czasem dla pary młodej, która pragnie zapamiętać ten niezwykły czas na bardzo długo. Wynajęcie fotografa nam to umożliwi. Wykona on piękne, efektowne zdjęcie, które później będzie można postawić w ramce. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie, dzięki czemu zdjęcie jeszcze przed obróbką wyglądają zachwycająco. Dokona on retuszu zdjęć, co sprawi, że będą wyglądały pięknie i zachwycająco. Dodatkowo jest on profesjonalistom, więc zdjęcia przez niego wykonane będą nietuzinkowe i wyjątkowe. Ma również dużo pomysłów na sesje zdjęciowe i jest przygotowany do sesji w plenerze pary młodej.

Ile kosztuje fotograf ślubny?

Wynajęcie profesjonalnego fotografa gwarantuje nam zatrzymanie czasu na zdjęciach i piękne pamiątki. Niestety ma to również swoje minusy w postaci wysokich kosztów. Ceny wahają się od 3000 do 10000 za reportaż ślubny. Dodatkowo płatne są sesje narzeczeńskie, które zazwyczaj kosztują od 500 do 5000 złotych. Oczywiście cena zależy od doświadczenia fotografa, a także sprzętu na jakim pracuje. Pod uwagę bierze się również jego mobilność i lokalizację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *