Paznokcie na lato – pomysły

Wraz z nadejściem lata pragniemy dodać naszym stylizacjom koloru i je nieco ożywić. Wybierając odcienie lakierów stawiamy na więcej kolorów, a zimowe i jesienne barwy odkładamy na bok. Szukamy również ciekawszych wzorów, które będą cieszyły nasze oczy. Oto kilka pomysłów na paznokcie na lato.

Fale na paznokciach

W tym sezonie bardzo popularne są fale na paznokciach. Są one bardzo łatwe do wykonania, a do tego możemy wykazać się również kreatywnością. Każdy paznokcie możemy pomalować na inny kolor i zrobić wzorki o różnej wielkości, grubości. Zawiłe kształty ożywią nasze paznokcie i sprawią, że będą wyglądały nietuzinkowo. Taki manicure cieszy się dużą sławą, a do tego potrafi zachwycić nie jedną kobietę.

Delikatne kwiatuszki na paznokciach

Kwiatki nigdy nie wyjdą z mody. Możemy je dostrzec w wystrojach wnętrz, na ubraniach, a także na paznokciach. Do ich wykonania potrzebujemy tylko cienkiego pędzelka i sondy do paznokci. Z tym wzorem poradzi sobie każda kobieta, ponieważ jest bardzo prosty. Wystarczy namalować kilka kropeczek, które będą układały się w kształt kwiatka. Tutaj również możemy użyć różnych kolorów, aby nasz manicure był ciekawy i kojarzył się z latem.

Tęcza na paznokciach

Tęczowy kolory przekłuwają uwagę, do tego kojarzą się z ciepłymi porami roku. Wykonując taki manicure możemy namalować pędzelkiem tęcze. Jeżeli jednak wydaje nam się to za trudne, wystarczy pomalować każdy paznokieć na inny kolor. Wtedy również uzyskamy zamierzony efekt. Kolorowe paznokcie są idealne na lato i z pewnością będą cieszyły oko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *