Sztyblety ocieplane – czy są dla Ciebie?

Jazda konna to sport, który uprawiany jest całym rokiem. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jeździec potrzebuje odpowiedniego stroju na każdą pogodę. Mowa tu między innymi o dostosowanym do warunków atmosferycznych obuwiu. Ma ono być wówczas nie tylko funkcjonalne, ale również zapewniać komfort.

Sztyblety ocieplane dobra ochrona przed zimnem i wilgocią

Gwarancja ciepła nóg, w czasie zimnych dni, jest bardzo ważna. Konna jazda czy praca w stajni będzie efektywna, gdy zadbasz o obuwie. Sztyblety ocieplane zapewnią ci nie tylko ciepło, ale również ochronią przed wilgocią. Termobuty sznurowane wyróżniają się gumową powłoką i antypoślizgowym spodem. Nie poślizgniesz się, co często zdarza się w stajni. Miękkie futerko w środku to wygoda i milutkie ciepło. Sztyblety gumowe zimowe mają również w środku miłe w dotyku futerko. Nie będziesz się bać ani deszczu, ani mrozu. Gumowa powłoka to zawsze suche stopy.

Sztyblety ze skóry syntetycznej ocieplane to sposób na aurę zimową. Ciepłe, skórzane i wodoodporne będą chroniły w czasie jazdy konnej, która stanie się radością. Mają też elastyczne wstawki, które uproszczą zdejmowanie i nakładanie. Sztyblety gumowe ocieplane SOFT są wykonane z gumy o strukturze skóry. Wodoodporne ze sztucznym misiem w środku, świetne do użycia podczas mrozu i deszczu. Nie straszna ci będzie chłodna pogoda w sztybletach ocieplanych “Zima”. Odporna skóra bydlęca, z której zostały wykonane, to ciepło twoich stóp.

Zima i jesień podczas jazdy konnej, w odpowiednim obuwiu, to zdrowie i komfort

Odpowiednie buty w czasie jazdy konnej i w czasie zajęć w stajni są bardzo ważne. Zimne i mokre nogi to nic przyjemnego. Ich chłód to nie tylko niewygoda, ale możliwość zachorowania. A kto by chciał chorować? Sprawdź ofertę tutaj https://konik.com.pl/. Sztyblety zazwyczaj wyprodukowane z dobrej skóry lub gumy, są nieprzemakalne, ciepłe i bardzo potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *