Trendy makijażowe jesień/zima 2022

Makijaż jesienny i zimowy różni się znacznie od tego, który wykonujemy latem. Chłodniejsze pory roku nie wymagają lekkich makijaży, dlatego nie musimy się ograniczać podczas malowania. Makijaż zarówno, jak moda nie ma ograniczeń i stwarza pole do popisu i zabawy. Poznaj tegoroczne trendy na jesień i zimę.

Czerwone usta

Czerwona szminka jest podstawowym kosmetykiem niejednej kobiety. Istnieje bardzo dużo jej odmian. W sklepach są dostępne kolory od krwistoczerwonego, przez ceglany, aż po malinowy. Każdy z nich wpada w odcienie czerwieni. Czerwień na ustach pasuje każdej kobiecie i śmiało można powiedzieć, że jest ona klasykiem. Ten ponadczasowy kolor na ustach, dodaje kobiecie wyrazu i pięknie się prezentuje.

Smoky eyes

Makijaż w stylu smoky eye jest klasykiem, który dodaje kobiecie pazura. Mocno zaakcentowane oko czarnym cieniem i rozjaśnionym kącikiem będzie królowało w tym sezonie.

Kreski

Mogłoby się wydawać, że kreski nigdy nie wyjdą z mody. Możemy je wykonać na wiele sposobów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie swój ulubiony rodzaj.

Róż do policzków

W ostatnich sezonach róż do policzków stał się totalnym hitem. Wiele kobiet używa ciemniejszych odcieni jako bronzera. Dodaje on twarzy świeżości i sprawia, że wyglądamy promiennie. Jest on także wielofunkcyjny, ponieważ możemy go użyć jako cienia do powiek i podkreślić nim delikatnie usta.

Rozjaśnione brwi

Ten trend może wydawać się dość kontrowersyjny, jednak rozjaśnianie brwi stało się bardzo popularne w ostatnim czasie. Ten makijaż króluje na wybiegach największych modowych marek. Dany efekt wygląda bardzo ciekawie u modelek, jednak próbując się do nich upodobnić można zniszczyć sobie bardzo łatwo brwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *